Informacje o firmie

Marka Awai stanowi alternatywę dla tradycyjnych salonów meblowo aranżacyjnych. Charakterystyczne cechy oferowanych przez nas produktów zapewniają niepowtarzalną i stylową atmosferą każdej przestrzeni.

Fundament naszej działalności stanowi sprzedaż mebli oraz elementów dekoracyjnych w ponadczasowym stylu kolonialnym. Adaptujemy wnętrza, tworząc wyraziste i unikalne miejsca dla naszych klientów.

Stale śledzimy trendy rynku co pozwala nam urozmaicać ofertę. Reagujemy także na indywidualne potrzeby kupujących, realizując nawet najbardziej osobliwe zamówienia.

Siłę naszych produktów buduje szlachetność materiałów, rzemieślniczy wyrób, a przede wszystkim bogate wzornictwo inspirowane tradycjami kulturowymi z całego świata. Pozwala nam to wprowadzić indywidualny klimat niemalże do każdego Domu, budując unikatowy kształt i atmosferę.

Wierzymy, że każdy człowiek stanowi indywiduum, dlatego wnętrza w których przebywa na co dzień powinny odzwierciedlać cechy jego osobowości i charakteru – jesteśmy po to aby pomóc je stworzyć.