Antyczne drzwi z pierwszej połowy XX wieku

10 350,00  11 500,00  cena obniżona: promocja cenowa - -10%
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Unikatowe, antyczne drzwi z rajskiej wyspy Bali.

Drzwi pochodzą z początku XX wieku z tradycyjnego, drewnianego domu. Zostały odnowione z zachowaniem starej patyny oraz pięknej subtelnej, kolorystyki tak charakterystycznej dla kultury architektonicznej Bali.

Drzwi będą niepowtarzalną ozdobą każdego wnętrza, wkomponują się w różne style od klasycznego przez boho do scandi i minilizmu. Mogą również wprowadzić niesamowity klimat, na przykład w barze, restauracji, hotelu czy salonach SPA.

 

Koszt dostawy do ustalenia.

Kod produktu DOR-06
Materiał drewno tekowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 254 x 148 x 18 (reszta wymiarow na ostatnim zdjęciu)
Kolor naturalny, ciemny brąz, drewno patynowane
Waga 100

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także