Drewniana rzeźba smoka

2 890,00 
Produkt na zamówienie
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Imponująca zarówno pod względem wielkości jak i wyglądu rzeźba smoka. Stworzenie to od wieków obecne jest w wielu kulturach i dziełach literackich nieodzownie kojarząc się z rozmaitymi legendami i baśniami. Smok, szczególnie na dalekim wschodzie, jest uważany za istotę pełną dobra i symbol szczęścia. Niesamowita wręcz precyzja wykonania pozwala dostrzec każdy fragment ciała smoka. Drobne łuski, groźne wyglądające kły i ostre pazury tworzą razem zdumiewający obraz tej mitycznej postaci. To unikatowe dzieło powstało z jednego kawałka egzotycznego drewna suar w odcieniu ciepłego brązu. Odpowiednio wyeksponowane stanie się piękną ozdobą każdego pomieszczenia nadając mu nutkę fantastyki.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu KW-202
Materiał egzotyczne drewno suar
Wymiary - WYxSZxGŁ 102 cm x 55 cm x 35 cm
Kolor Odcienie brązu
Waga 21,10 kg (netto, waga samej rzeźby)

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także