Drewniane lustro w ciemnej ramie MESYNA

439,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niesamowite lustro z zachwycająca wręcz ramą wykonaną z egzotycznego drewna w kolorze gorzkiej czekolady. Wyjątkowo dokładne ręczne rzeźbienia w postaci roślinnych motywów, nadają całości niezwykłej elegancki. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej klasy fazowana tafla lustra, dzięki czemu nabrała wręcz kryształowego blasku.

 

Rama lustra została poddana specjalnej stylizacji, która dodała mu lat i zarazem uszlachetniła jego ogólny wygląd.

Kod produktu MA-30D
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 100 cm x 80 cm x 2 cm
Kolor ciemny brąz, „mahoń”
Waga 10 kg
Wymiary tafli lustra 70 cm x 50 cm
Lustra Ciemny brąz, Mahoń / Palisander

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także