Drewniane lustro w złotej ramie

649,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niezwykle finezyjne lustro, którego niepowtarzalny design rozświetli każde wnętrze. Koło tego pięknego, pełnego przepychu elementu z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Wyjątkowo szczegółowe rzeźbienia ukazujące roślinne motywy nadają całości niebywałej lekkości. Rama wykonana z solidnego drewna egzotycznego w kolorze złota. Fazowana tafla lustra została poddana specjalnemu procesowi obróbki, dzięki czemu jej blask jest niemal krystaliczny.

Rama lustra została poddana specjalnej stylizacji, która uszlachetniła jego ogólny wygląd.

Kod produktu MA-12G
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 120 cm x 90 cm x 5 cm
Kolor Złoty
Waga 15 kg
Wymiary tafli lustra 80 cm x 50 cm
Lustra Złote

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także