Drewniane lustro z ciemną ramą złota poświata

520,00  650,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Duże, solidne lustro w średniowiecznym stylu zachwyca dekoracyjną ramą i jej nietypową barwą. Misternie rzeźbione w egzotycznym drewnie roślinne motywy przeplatają się ze sobą tworząc ciekawą całość. Nakładanie na siebie kilku warstw ciemnej i złotej farby z delikatną poświatą pozwoliło uzyskać piękny efekt postarzenia. Lustro wykonane zostało ręcznie przywodzi na myśl czasy średniowiecza i majestatyczne, królewskie zamki. Odpowiednio wyeksponowane z całą pewnością będzie zachwycać swoim wyglądem i podkreśli charakter domu czy mieszkania.

Kod produktu MA-25DG
Materiał drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 130 X 92 X 3,5 cm
Kolor odcienie brązu, szarości, złota poświata
Waga 14,00 kg
Wymiary tafli lustra 90 x 50 cm
Lustra Brąz, Szary, Złote

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także