Drewniany fotel bujany bielony biały

1 040,00  1 300,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękny, bujany fotel o kolonialnym stylu; wykonany ręcznie z litego drewna tekowego w połączeniu z rafią przeplataną krzyżowo o jasnej naturalnej barwie. Rafia jest rośliną z rodzin arekowatych mająca szerokie zastosowanie w branży dekoracyjnej a także meblowej. Cała konstrukcja wraz z poręczami wykonana jest z drewna o delikatnych łukach i wykończeniach nadając całości intrygującą sylwetkę. Prosta linia i klasyczny design podkreśla indywidualny styl każdego wnętrza.Można go pięknie wyeksponować w salonie jak również na tarasie.

Fotel w jednym miejscu na plecionce ma małą wadę, która jest mało widoczna, szczególnie na żywo.

Kod produktu BCS-1345
Materiał Egzotyczne drewno tekowe, Rafia
Wymiary - WYxSZxGŁ 92 cm x 60 cm x 74 cm
Kolor bielony
Waga 12 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także