Drewniany rzeźbiony kufer

690,00 
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niezwykły, średniej wielkości kufer inspirowany średniowieczem, charakterystyczna dla tamtego okresu masywna stylistyka przełamana zostaje dzięki delikatnym, roślinnym motywom, wyrzeźbionym w egzotycznym, tekowym drewnie. Jego ciemna barwa idealnie podkreśla piękne usłojenie. Artysta zadbał, aby każdy szczegół był dokładnie dopracowany. Dzięki temu uwagę widza przykuwają fantazyjne wgłębienia na dłonie oraz rzeźbione nogi.

Jak przystało na kufer z prawdziwego zdarzenia, posiada on postarzany, metalowy zamek na sztyft.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu BCS-754MA2
Materiał Egzotyczne drewno tekowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 37 cm x 79 cm x 39 cm
Kolor Ciemny brąz
Waga 12,00 kg
Meble drewniane ciemny brąz

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także