Drewniany słoń figurka

990,00 
Produkt na zamówienie
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Przepiękna, pokaźnych rozmiarów rzeźba przedstawiająca słonia. W niezwykły sposób uchwycona została ekspresja ruchu ukazując tym samym każdy szczegół jego masywnej budowy. W wielu kulturach uniesiona trąba tego zwierzęcia jest symbolem szczęścia i pomyślności. Dodatkowym atutem tego dzieła jest materiał w jakim zostało wyrzeźbione. Egzotyczne drewno suar urzeka ciepłą miodowo-brązową barwą oraz wyjątkowym usłojeniem. Również kły słonia powstały z drewna w jaśniejszym odcieniu. Jest to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, który z pewnością sprawi dużo radości obdarowanej osobie.

 

Kod produktu KW-60 XL
Materiał egzotyczne drewno suar
Wymiary - WYxSZxGŁ 40 cm x 60 cm x 25 cm
Kolor miodowy brąz
Waga 13 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także