Klatka dla ptaków drewno bambus

208,25  245,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Unikatowa, średniej wielkości klatka dla ptaków wyróżnia się fantazyjnymi rzeźbieniami. Każdy jej element świadczy o niezwykłej precyzji, a motywy kwiatów podkreślają jej orientalny styl. Klatka wykonana została ręcznie z wysokiej jakości egzotycznego drewna oraz bardzo twardego bambusa. Dominujące kolory to miodowy oraz czekoladowy brąz.

Klatka posiada wysuwaną, kuwetę (szufladę) z poprzeczną drabinką. Wszystko to w celu zapewnienia jak największej higieny małym lokatorom. Ze względu na wysokie walory estetyczne klatki, może ona służyć również jako wyjątkowa dekoracja w każdym domu.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu AWAI.

Szczebelki są wykonane z bambusa więc klatka nie nadaje się dla papugi.

Kod produktu KA-20M
Materiał Drewno egzotyczne, bambus
Wymiary - WYxSZxGŁ 67 cm x 33 cm x 33 cm (wysokość wraz z hakiem)
Kolor Brązowy
Waga 1,50 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także