Kolonialne lustro w białej ramie NUSA DUA

183,20  229,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Stylowe lustro o niespotykanym wzornictwie i kolorze. Masywna rama z ręcznie rzeźbionymi, roślinnymi motywami to w rzeczywistości okno za którego otwieranymi skrzydłami skrywa się krystalicznie czysty blask tafli lustra. Jego kolonialny charakter wniesie do Państwa wnętrza szczyptę egzotyki pomieszanej z niezmiernym pięknem i tajemniczością.

Dodatkowym atutem tego dzieła jest jego kolor. Egzotyczne drewno zostało poddane specjalnemu procesowi bielenia, które nadało mu delikatności, a charakterystyczne przetarcia niezwykle szlachetną nutę.

Kod produktu MA-5W
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 70 cm x 60 cm x 3 cm
Kolor biały, „przecierana” biel
Waga 6 kg
Lustra Białe/ Bielone

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także