Kolonialne lustro w srebrnej drewnianej ramie

183,20  229,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niespotykane lustro w stylu kolonialnym, które nada każdemu wnętrzu szczyptę egzotyki i tajemniczości. Największą uwagę przyciąga niesamowicie zdobiona rama w niespotykanym srebrnym kolorze z ręcznie rzeźbionymi, roślinnymi motywami, wyposażona w małe drzwiczki za którymi kryje się krystaliczny blask tafli. Takie „podwójne” lustra są rzadkością na polskim rynku, a co za tym idzie stanowią nie lada kąsek dla wielbicieli tego stylu.

Kod produktu MA-5S
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 70 cm x 60 cm x 3 cm ; Wymiary tafli: ok. 30 cm x 26 cm
Kolor odcienie srebra
Waga 6 kg
Lustra Srebrne

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także