Komplet koszy z osłonką

87,20  109,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20% Święta pełne blasku
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Praktyczny i zarazem wyjątkowo ozdobny komplet dużych koszy na owoce, pieczywo, wyroby cukiernicze i inne produkty spożywcze. Pleciony ręcznie z naturalnego bambusa w charakterystyczny wzorek w dwóch odcieniach brązu i beżu. Na szczególną uwagę zasługuje pomysłowe zamknięcie koszy z rozsuwanej tkaniny tekstylnej w formie mgiełki, chroniące żywność przed domowymi zwierzętami, kurzem i uciążliwymi muszkami owocówkami. W sprzedaży posiadamy również nieco mniejszy zestaw identycznych koszy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną i niezwykle bogatą ofertą sklepu Awai.

 

Kod produktu SU-01L
Materiał naturalny bambus wyplatany, materiał tekstylny
Wymiary - WYxSZxGŁ mały: Ø35 cm x 28 cm(przykryte), 21 cm (odkryte); Średni: Ø41 cm x 30 cm(przykryte), 21 cm (odkryte); Duży: Ø44 cm x 35 cm(przykryte), 21 cm (odkryte)
Kolor odcienie beżu, odcienie brązu, wiśnia
Waga 0,75 KG

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także