Konsola, stolik z półką z litego drewna

739,50  870,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie

Szeroka konsola z dwiema pojemnymi szufladami na rozmaite drobiazgi oraz praktyczna półką w dolnej części. Konsola zrobiona z litego drewna tekowego słynącego z trwałości i pięknego usłojenia. Wykonana z niezwykłą precyzją, może spełniać funkcję stolika pod lampę, kwiat lub mebel, na którym można wyeksponować piękny przedmiot.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Uwaga! Koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Kod produktu BCS-068
Materiał Egzotyczne drewno tekowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 80cm x 115cm x 60cm
Kolor Jasny brąz, Ciemny brąz
Waga 27 kg
Meble drewniane ciemny brąz, jasny brąz

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także