Krzesło drabinka lite drewno

560,00 
Wybierz kolor:
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękne i użyteczne krzesło-drabinka, projektant wykazał się dużą pomysłowością i zawarł w nim dwa niezwykle przydatne przedmioty. Z jednej strony jest to krzesło o prostej, klasycznej stylistyce, z drugiej natomiast (po odpowiednim złożeniu) funkcjonalna drabinka. Jest to praktyczny mebel, który świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a ze względu na specyficzne właściwości drewna tekowego z którego został zrobiony, nawet w łazience. Szczególnie zadowoleni będą z niego właściciele małych mieszkań bądź domów. Na uwagę zasługuje wyjątkowe, ciemnoczekoladowe ubarwienie.

Po rozłożeniu drabika ma 90cm.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna, termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kolor Ciemny brąz
Kod produktu BCS-348A2
Materiał Egzotyczne drewno tek
Wymiary - WYxSZxGŁ 88 cm x 42 cm x 42 cm
Waga 9,5 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także