Lampa podłogowa ratan masa perłowa

209,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Nastrojowa lampa, prawdziwe dzieło sztuki; wykonana z niezwykłą finezją wprowadza do wnętrza wyjątkowy nastrój i daje dużo, ciepłego światła. Piękny abażur w formie dużego prostokąta to połączenie lśniącej masy perłowej i tworzywa z artystycznie plecionym ratanem.

Dla wzmocnienia całej konstrukcji, szkielet wykonano z metalu, a podstawę z drewna egzotycznego. Wytwarza ona napięcie o sile 230 V. Wyłącznik znajduje się na kablu. Do lampy pasuje żarówka o maksymalnej mocy 60W z gwintem E27.

Uwaga! Lampa posiada dwa miejsca na żarówki.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu ROC-12
Materiał Masa perłowa łączona z ratanem
Wymiary - WYxSZxGŁ 101cm x 33,5cm x 17 cm
Kolor Złamana biel, ciemny brąz
Waga 1,90 kg
Oświetlenie Lampy ratanowe / rattanowe, Masa perłowa

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także