Lampa podłogowa z masy perłowej i bambusa

199,00 
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Modernistyczna lampa wyglądem przypominająca rzeźbę z całą pewnością trafi w gusta osób ceniących niekonwencjonalne rozwiązania aranżacyjne. Piękna masa perłowa, ciemny bambus i szkło tworzą razem kontrastowe i nietypowe połączenie pełne elegancji i wdzięku. Lampa ma metalowy szkielet, którego zadaniem jest wzmocnienie całej konstrukcji. Lampa posiada miejsca na dwie żarówki z gwintem E27 o maksymalnej mocy 40W, a napięciu 230V. Daje rozproszone, ciepłe światło, dzięki czemu pomieszczenie staje się przytulne. Wyłącznik znajduje się na kablu.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu ROC-81
Materiał Masa perłowa, bambus, szkło
Wymiary - WYxSZxGŁ 150 X 33 X 16 cm
Kolor Złamana biel, bambus w kolorze ciemnego brązu
Waga 8,50 KG
Oświetlenie Bambusowe, Masa perłowa, Szklane

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także