Łóżko z jasnego naturalnego bambusa UBUD

1 990,00 
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Uwaga! Dla łóżek o wymiarze materaca:180X200, 200X200, 220X200 koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Eleganckie i bardzo oryginalne łóżko wykonane z naturalnego bambusa w słomkowym odcieniu. Roślina ta pochodzi z krajów Azjatyckich i od wieków słynie ze swoich walorów estetycznych i niebywałej wytrzymałości. Fakt ten powoduje, że projektanci często sięgają po niego tworząc rozmaite trwałe meble, ozdoby czy parkiety.

Solidne rury bambusowe z których powstało łóżko zostały poddane specjalnemu procesowi suszenia i lakierowania, w celu przystosowania ich do europejskiej strefy klimatycznej. Zakończenia rur zostały estetycznie wykończone ratanem co sprawia, że mebel ten jest jeszcze bardziej atrakcyjny.Ponadczasowe wzornictwo wprowadzi do Państwa sypialni wyjątkowy, egzotyczny styl i urok. Cena zawiera stelaż, bez materaca. Łóżko jest produkowane dla czterech rozmiarów materaca, tj.: A: 220cm X 200cm, B: 200cm x 200cm, C: 180cm x 200cm, D: 160cm x 200cm.

Głębokość(na materac) łóżka: 13 cm

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu PB-03
Materiał naturalny jasny bambus
Wymiary - WYxSZxGŁ wysokość wezgłowia:76cm, wysokość łóżka:46cm
Kolor Jasny beż, słomkowa żółć
Waga 60 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także