Lustro w bielonej drewnianej ramie IVY

109,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Podłużne lustro, które zwraca uwagę masywną, przepięknie rzeźbioną ramą. Utrzymane w romantycznej stylistyce wykonane zostało ręcznie z niezwykłą precyzją i uwieńczone na końcach motywami roślinnymi. Całość wykonana z egzotycznego drewna. Dzięki swojej smukłej formie idealnie sprawdzi się w niedużych wnętrzach wprowadzając do nich dużo uroku i ciepła

Rama lustra została poddana specjalnej stylizacji, która dodała mu lat i zarazem uszlachetniła jego ogólny wygląd.

Kod produktu MA-6W
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 65cm x 28cm x 3cm
Kolor Biel, bielone drewno
Waga 1,5 kg
Wymiary tafli lustra 35 cm x 11 cm
Lustra Białe/ Bielone

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także