Lustro w rzeźbionej srebrnej ramie MAYA

75,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Urocze, małe lustro, charakteryzujące się delikatną linią i romantyczną stylistyką. Rzeźbiona rama ukazuje piękno natury poprzez idealnie odwzorowaną tropikalną roślinność, które otacza krystaliczną taflę lustra. Dodatkowo rama jest w wyjątkowym srebrnym kolorze, co jeszcze bardziej podkreśla jego oryginalność. Lustro idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza dodając mu niepowtarzalnego blasku.

Kod produktu MA-50S
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 40 cm x 30 cm x 1 cm
Kolor odcienie srebra
Waga 0,85 kg
Wymiary tafli lustra 25,5 cm x 16,5 cm
Lustra Srebrne

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także