Lustro w srebrnej rzeźbionej ramie ARLES

199,20  249,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20% Święta pełne blasku
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Wyjątkowo piękne i oryginalne lustro inspirowane kształtami natury. Jego rama to rękodzieło, a każdy listek powstał z najwyższą precyzją, dzięki czemu jest bliski ideału. Egzotyczne drewno w niespotykanym, srebrnym kolorze, jakie użyto do jej wykonania, znane jest ze swoich walorów zdobniczych. Rama lustra została poddana specjalnej stylizacji, która uszlachetniła jego ogólny wygląd.

 

Kod produktu MA-3S
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 80 cm x 60 cm x 2 cm;
Kolor odcienie srebra
Waga 4,5 kg
Wymiary tafli lustra 60 cm x 40 cm
Lustra Srebrne

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także