Lustro w złotej drewnianej ramie MESYNA

351,20  439,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20% Święta pełne blasku
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niesamowite lustro z zachwycająca wręcz ramą wykonaną z egzotycznego drewna z złotym kolorze. Wyjątkowo dokładne ręczne rzeźbienia w postaci roślinnych motywów, nadają całości niezwykłej elegancki i królewskiego szyku. Na szczególną uwagę zasługuje wysokiej klasy fazowana tafla lustra, dzięki czemu nabrała wręcz kryształowego blasku.

 

Rama lustra została poddana specjalnej stylizacji, która dodała mu lat i zarazem uszlachetniła jego ogólny wygląd.

Kod produktu MA-30G
Materiał egzotyczne drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 100 cm x 80 cm x 2 cm
Kolor Złoty przecierany
Waga 10 kg
Wymiary tafli lustra 70 cm x 50 cm
Lustra Złote

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także