Metalowa lampa z masą perłową

65,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękna lampa o niespotykanej formie, łącząca styl nowoczesny i tradycyjny dzięki ciepłemu, rozproszonemu światłu pozwoli stworzyć niesamowitą atmosferę. Postarzałe, metalowe elementy oraz lśniąca masa perłowa tworzą ciekawy kontrast, a geometryczny kształt przypomina rzeźbę. Lampa idealnie nadaję się do wnętrz minimalistycznych oraz klasycznych, w każdym z nich będzie wyjątkową ozdobą. Lampa posiada włącznik na kablu, maksymalna moc żarówki z gwintem E27 to 1 x 40W, a napięcie zasilania 230 V. Ten piękny element aranżacyjny idealnie nadaję się również jako elegancki i zarazem bardzo praktyczny prezent. Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Awai.

Kod produktu ROC-08
Materiał masa perłowa, metal
Wymiary - WYxSZxGŁ 30Xx14cmx15,5cm
Kolor złamana biel, odcienie brązu
Waga 0,60 kg
Oświetlenie Masa perłowa

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także