Metalowy słoń

20,00  25,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Prześliczny i niezwykle sympatyczny słoń wykuty z metalu. Artysta ukazał jego postać z uniesioną trąbą, co w wielu kulturach symbolizuje szczęście i pomyślność. Piękne kolory jakimi został pomalowany idealnie ze sobą harmonizują i wniosą do Państwa domu dużo życia.Dodatkowo słoń posiada miejsce na małą świeczkę (podgrzewacz), co w efekcie daje piękne, delikatne światło wydobywające się przez specjalnie wycięte otwory.

Oferowane przez nas słonie to rękodzieło, dlatego mogą różnić się kolorystyką, dzięki czemu stanowią niepowtarzalne dzieło w skali świata.

Kod produktu MBK-10
Materiał metal
Wymiary - WYxSZxGŁ 14 cm x 19cm x 6cm
Kolor mix kolorów
Waga 0,15 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także