Misa pachnąca cynamonem

24,00  30,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20% Święta pełne blasku
Wybierz kolor:
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Nieduża, ozdobna misa, element dekoracyjny o klasycznej formie oprócz walorów estetycznych, posiada również użyteczną funkcję. Można przechowywać w niej owoce lub inne ozdoby, tworząc niepowtarzalne kompozycje w pięknej oprawie. Misa powstała z drewna cynamonowego wyciętego w dwóch kształtach, od zewnątrz są to kwadratowe płytki, natomiast od wewnątrz fantazyjne spirale. Jej niezwykłą zaletą jest cudowny, unoszący się w powietrzu cynamonowy aromat, który potęguje się jeszcze bardziej podczas dotykania misy. W ofercie posiadamy misy w dwóch odcieniach, ciemnego brązu lub beżowo-kremowym. Przy dokonaniu zakupu prosimy podać wybrany kolor.

Kolor Ciemny brąz lub beż
Kod produktu UN-26S
Materiał Drewno cynamonowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 6 cm x Ø 23 cm
Waga 0,35 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także