Niska konsola, stolik

926,50  1 090,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie

Niska konsolka, stolik z trzema szufladami na rozmaite drobiazgi oraz praktyczna półką . Konsola zrobiona z litego drewna tekowego słynącego z trwałości i pięknego usłojenia. Wykonana z niezwykłą precyzją w pięciu wybarwieniach. Może spełniać funkcje stolika pod lampę, kwiat lub mebel, na którym można wyeksponować piękny przedmiot. Przy złożeniu zamówienia prosimy wybrać wybarwienie drewna.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Uwaga! Koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Kod produktu BCS-461
Materiał Egzotyczne drewno tekowe, Naturalny bambus
Wymiary - WYxSZxGŁ 65cm x 130cm x 45cm
Kolor Jasny brąz, Ciemny brąz, Mahoń (palisander), Heban (odcienie czerni), Bielony
Waga 20 kg
Meble drewniane bielony, ciemny brąz, heban, jasny brąz, mahoń

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także