Notes z liści palmowych

11,20  14,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Wybierz aplikacja:
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

To oryginalne rękodzieło wykonane zostało z naturalnych materiałów jak liście palmowe, bambus i papier czerpany. Wszystkie elementy połączone w jedną całość tworzą bardzo ozdobną, praktyczną i co najważniejsze ekologiczną całość. Mały, zgrabny notes idealne nadaje się do zapisywanie ważnych informacji oraz świetnie sprawdzi się w roli nietypowej ozdoby na regale czy biurku. Każdy z notesów to jedyny w swoim rodzaju produkt posiadający inną aplikację na okładce. W środku znajduje się 40 stron. Jest to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Kod produktu UN-06S
Materiał bambus, liść palmowy, papier czerpany
Wymiary - WYxSZxGŁ 2 X 14 X 18 cm
Kolor odcienie beżu, brązu, zieleni
Waga 0,15 KG

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także