Obraz Marylin Monroe - POP ART - Andy Warhol

450,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Obraz będący kopią znanego i szanowanego artysty Andy'ego Warhola. Ukazuje on charakterystyczny wizerunek legendarnej Marylin Monroe w ciepłych, zdecydowanych barwach. Typowe dla stylu POP ART oraz dla samego Warhola są przerysowane kolory przyciągające uwagę obserwatora.

Wyjątkowa stylistyka obrazu sprawia, że doskonale wkomponuje się do każdego typu wnętrz, nawet tych najbardziej tradycyjnych. Dzięki ciepłej palecie barw wniesie on wiele energii i świeżości. Wykonany ręcznie z dużą starannością oraz drobiazgowym odwzorowaniem każdego szczegółu. Najwyższa jakość farb olejnych oraz płótna malarskiego w dużym stopniu wpływa na ostateczny wygląd tego dzieła. Obraz pokryto werniksem, specjalnym środkiem zabezpieczającym przed niekorzystnymi czynnikami oraz pogłębiającym kolor. Dość nietypowa technika polegająca na malowaniu również boków obrazu sprawia, że nie trzeba montować żadnej ramy, a obraz jest gotowy do powieszenia.

Kod produktu PA-0006
Materiał płótno/ drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 105cm x 105cm x 4cm
Kolor Kolor: 1 tło - czerwony, Kolor: 2 odcienie żółci, niebieskiego
Waga 3 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także