Obraz olejny -POP ART- Andy Warhol

360,00  450,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Styl POP ART charakteryzuje się przerysowaną formą, wyrazistą linią oraz niesłychaną odwagą w łączeniu kolorów. W takim właśnie stylu utrzymany jest prezentowany obraz z podobizną zebry, będący kopią jednego z dzieł wspaniałego artysty Andy'ego Warhola. Staranne odwzorowanie szczegółu oraz ogromny talent twórcy sprawiają, że obraz jest bliski ideału. Odważna i dość kontrowersyjna kolorystyka czyni obraz bardzo wyrazistym i nowoczesnym dodatkiem aranżacyjnym. Obraz malowany ręcznie najwyższej klasy farbami olejnymi na grubym płótnie malarskim. Jego podstawę stanowi solidna, drewniana rama. Dodatkowo obraz pokryty został werniksem służącym do konserwacji oraz ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (wilgoć, słońce, kurz). Boki są w tej samej tonacji co kolorystyka obrazu dzięki czemu nie wymaga on oprawy i jest gotowy do powieszenia.

Kod produktu PA-007
Materiał płótno/ drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 105cm x 105cm x 4cm
Kolor odcienie różu, czerni, niebieskiego
Waga 3 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także