Rzeźba mrówki z metalu

610,00 
Produkt na zamówienie
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Gigantycznych rozmiarów rzeźba mrówki. Uwieczniona przez artystę metaloplastyka podczas dość nietypowego zajęcia, jakim jest gra na gitarze. Rzeźba wyróżnia się wyjątkową dbałością o szczegóły. Metal z którego ją wykonano został poddany specjalnemu procesowi postarzania dzięki czemu pokrył się piękną patyną. Jest to bardzo dekoracyjny element wyposażenia domu lub innego pomieszczenia , np. baru, kawiarni czy klubu muzycznego. Z pewnością zachwyci i przyciągnie uwagę gości. Dostępne są również mrówki w mniejszych rozmiarach, grające na różnych instrumentach.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu UB-14GI
Materiał metal
Wymiary - WYxSZxGŁ 170 cm x 74 cm x 58 cm
Kolor odcienie czerni, złota poświata
Waga 5,50 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także