Okrągła lampa z masy perłowej i bambusa

128,00  160,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Duża, stylowa lampa; na pierwszy rzut oka przypomina rzeźbę, jednak wystarczy nacisnąć przycisk, aby pomieszczenie wypełniło ciepłe światło. Wykonana jest z naturalnych materiałów nadających jej niezwykłej elegancji. Lśniąca masa perłowa i ciemnobrązowy bambus ciekawie ze sobą kontrastują, a metalowy stelaż zapewnia dużą stabilność. Lampa jest pięknym elementem aranżacyjnym i z pewnością świetnie sprawdzi się w roli prezentu.

Wyłącznik lampy znajduje się na kablu. Maksymalna moc żarówki z gwintem E27 to 1 x 40W, a napięcie zasilania 230 V.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu ROC-10L
Materiał Masa perłowa z bambusem
Wymiary - WYxSZxGŁ 55 cm x Ø 48 cm
Kolor Złamana biel z bambusem w kolorze brązu, czerń
Waga 2,40 kg
Oświetlenie Bambusowe, Masa perłowa

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także