Okrągłe łóżko z drewna

3 731,50  4 390,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt na zamówienie
Towar chwilowo niedostępny.

Uwaga! Dla łóżek o wymiarze materaca:200cm i 230cm koszty dostawy będą ustalane indywidualnie ze względu na wymiary towaru.

Niespotykane, okragłe łoże wykonane z litego drewna tekowego cenionego na całym świecie ze względu na trwałość oraz walory estetyczne. Każdy element to precyzyjnie dopracowane detale składające się na piękną, zgrabną całość.

Solidne łóżko do zamówienia w pięciu odcieniach drewna. Cena obejmuje łóżko ze stelażem (materac nie wchodzi w skład kompletu). Łóżko jest produkowane w dwóch rozmiarach materaca o średnicy: A: 200cm, B: 230cm. Przy złożeniu zamówienia prosimy wybrać wymiar materaca oraz wybarwienie drewna.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu BCS-769
Materiał Lite drewno tekowe (tek)
Wymiary - WYxSZxGŁ Wysokość: 35 cm
Kolor Wybarwienie drewna: Jasny brąz, Ciemny brąz, Mahoń (palisander), Heban (odcienie czerni), Bielony
Waga 85 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także