Okrągłe lustro w bielonej ramie

712,00  890,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Przepiękne, okrągłe lustro, które urzeka niespotykaną stylistyką i wykonaniem. Ręcznie rzeźbione motywy tworzą specyficzny wzór dzięki czemu pasuje ono nie tylko do typowych i bogato zdobionych wnętrz, ale również do nowoczesnych jako miły, odmienny akcent. Duża dbałość o szczegóły oraz ręcznie malowana na biało rama z efektem „przecierania”, tzw. niedomalowania, sprawiły że lustro cechuje elegancja i klasa. Lustro wykonane zostało z egzotycznego drewna odpornego na wilgoć, dzięki czemu można powiesić je także w łazience.

Kod produktu MA-23W
Materiał egzotyczne drewno
Kolor Odcienie bieli
Waga 10 kg
Wymiary tafli lustra Średnica bez ramy: 58 cm, Średnica z ramą: 120 cm
Lustra Białe/ Bielone

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także