Orientalna, drewniana klatka na ptaki

132,00  165,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20% Święta pełne blasku
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękna klatka dla ptaków o niepowtarzalnym kształcie. Utrzymana w orientalnej stylistyce, inspirowana chińskimi świątyniami wniesie do Państwa domu dużo uroku. Ręczne wykonanie z egzotycznego drewna oraz wyjątkowo trwałego bambusa, a także wyjątkowo dokładne i bogate rzeźbienia gwarantują niezwykłe, estetyczne doznania. Klatka posiada wysuwaną szufladę z poprzeczną drabinką, dzięki czemu łatwo zachować odpowiednią higienę. Otwiera się ją z boku i dołu, a dzięki mocnemu hakowi może nie tylko stać na szafce, ale również zostać zawieszona pod sufitem.

Będzie to również doskonały prezent dla bliskiej osoby.

Szczebelki są wykonane z bambusa więc klatka nie nadaje się dla papugi.

 

Kod produktu KA-1M
Materiał drewno egzotyczne, bambus
Wymiary - WYxSZxGŁ 57 cm x 27 cm x 27 cm (wysokość wraz z hakiem)
Kolor brązowy
Waga 1,25 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także