Ozdobne łyżki z naturalnych materiałów

25,00 
Wybierz model:
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Łyżki dekoracyjne to idealne ozdoba do kuchni lub jadalni. Ich egzotyczny charakter widoczny jest w każdym detalu. Zarówno zastosowany materiał jak i wyrzeźbione wzory czynią z łyżek piękny dodatek aranżacyjny. Wykonane zostały z drewna palmowego oraz masy rogowej. Wszystko utrzymane w naturalnej kolorystyce. Łyżki sprzedawane są w komplecie – 2 szt. Po dokonaniu zakupu prosimy o wybór modelu.

 

Kod produktu UN-60, UN-61
Materiał Egzotyczne drewno palmowe, masa rogowa
Wymiary - WYxSZxGŁ UN-60: 22 cm X 11cm x 2 cm UN-61: 28 cm X 7 cm x 0,5 cm
Kolor Odcienie brązu, czerni
Waga 0,20 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także