Para w miłosnym uścisku - rzeźba

52,00  65,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękna rzeźba przedstawiająca parę w miłosnym uścisku, ukazująca głębokie uczucie i namiętność. Stanowi wyjątkowy symbol szczęśliwego związku i magicznej więzi z drugą osobą. Wykonana z egzotycznego drewna Suar, które znane jest ze swoich walorów estetycznych i niezwykłej struktury. Brązowy kolor wpadający delikatnie w miodowy odcień z pewnością pięknie będzie się komponować z wystrojem wnętrz Państwa domu.

Jest to wręcz wymarzony prezent dla ukochanej osoby, lub kogoś nam bliskiego, sprawi wiele radości i wyzwoli pozytywne emocje.

 

Kod produktu KW-4L
Materiał egzotyczne drewno suar
Wymiary - WYxSZxGŁ 40cm x 13cm x 6cm
Kolor miodowy brąz
Waga 0,95 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także