Album na zdjęcia rękodzieło

14,40  18,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Wybierz aplikacja:
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niezwykle oryginalny album na zdjęcia, który zwraca szczególną uwagę sposobem oraz precyzją wykonania. Inspirowany pięknem egzotycznej przyrody w całości został stworzony z naturalnych elementów takich jak papier czerpany, suszone liście i strąki rozmaitych roślin, sznurek czy kawałki drewna. Wszystkie te detale tworzą na okładce niepowtarzalne aplikacje w zielono-brązowych odcieniach, które cieszą oko i zachwycają pięknem przyrody. UWAGA – różne wzory okładki. Album składa się z 10 kartek oddzielonych od siebie bibułą, przy czym na każdej z nich można umieścić w zaczepach 2 zdjęcia w rozmiarze 9x13 cm, co w sumie daje 20 zdjęć. To nietypowe rękodzieło idealnie posłuży jako album rodzinnych fotografii lub jako elegancki prezent. Do albumu można również przykleić (bez wkładania w zaczepy) zdjęcia w formacie 10x15 cm.

 

Kod produktu UN-04
Materiał bambus, liść palmowy, papier czerpany
Wymiary - WYxSZxGŁ 2 x 18 x 18 cm
Kolor Mix kolorów – odcienie zieleni, brązu, beżu
Waga 0,20 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także