Piękny fotel bujany - drewno tekowe

1 105,00  1 300,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat 15%
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie

Piękny, bujany fotel o kolonialnym stylu; wykonany ręcznie z litego drewna tekowego naturalnej barwie. Fotel cechuje duża precyzyjność wykonania oraz wyprofilowanie, co czyni go bardzo wygodnym siedziskiem. Cała konstrukcja wraz z poręczami wykonana jest z drewna o delikatnych łukach i wykończeniach nadając całości intrygującą sylwetkę. Prosta linia i klasyczny design podkreśla indywidualny styl każdego wnętrza. Można go pięknie wyeksponować w salonie jak również na tarasie. Prosimy wybrać kolor przy złożeniu zamówienia.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu BCS-1346
Materiał Egzotyczne drewno tekowe, Rafia
Wymiary - WYxSZxGŁ 92 cm x 60 cm x 74 cm - głębokość samego fotela (siedziska), całkowita głębokość ok.135 cm
Kolor Jasny brąz, Ciemny brąz, Mahoń (palisander), Heban (odcienie czerni), Bielony
Waga 12 kg
Meble drewniane bielony, ciemny brąz, heban, jasny brąz, mahoń

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, Poczty Polskiej oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 789 66 27 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także