Kolonialny fotel drewno rafia

520,00 
Wybierz kolor:
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękny, elegancki fotel o kolonialnym stylu; mebel jest wykonany ręcznie z litego drewna tekowego w miodowych odcieniach brązu w połączeniu z rafią przeplataną krzyżowo o jasnej naturalnej barwie. Rafia jest rośliną z rodzin arekowatych mająca szerokie zastosowanie w branży dekoracyjnej, a także meblowej. Fotel cechuje duża precyzyjność wykonania oraz wyprofilowanie, co czyni go bardzo wygodnym siedziskiem. Cała konstrukcja wraz z poręczami wykonana jest z drewna o delikatnych łukach i wykończeniach nadając całości intrygującą sylwetkę.

Praktyczny mebel pozwala aranżować wnętrza o rożnym przeznaczeniu. Idealnie pasuje do przedpokoju, salonu czy sypialni pełniąc role wygodnego siedziska oraz elementu dekoracyjnego. Prosta linia i klasyczny design podkreśla indywidualny styl każdego wnętrza.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna, termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kolor Jasny, miodowy brąz, kolor rafii - żólty / słomkowy
Kod produktu BCS-256N
Materiał Egzotyczne drewno tekowe, Rafia
Wymiary - WYxSZxGŁ 83 cm x 63 cm x 54 cm
Waga 8 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także