PIĘKNY OBRAZ, RECZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE

382,50  450,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat noworoczny - 15
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Obraz przedstawiający niesamowitą orchideę jest dziełem uzdolnionego artysty, który z profesjonalną precyzją odwzorował jej naturalny urok w każdym szczególe. Dzięki temu daje on wrażenie, jakby oglądało się żywy kwiat. Optymalna gra świateł daje przestrzenny efekt, a połączenie odcieni czerwieni i oranżu przywodzi na myśl zachodzące słońce. Białe tło pozwala w pełni skupić swoją uwagę na pięknie kwiatu. Obraz wykonany został ręcznie, farbami olejnymi na płótnie malarskim naciągniętym na drewnianą ramę. Dzięki specjalnemu wykończeniu boków jest on gotowy do powieszenia bez konieczności oprawiania. Ponad to obraz zabezpieczony został werniksem, środkiem chroniącym przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. To zachwycające dzieło wniesie do każdego domu wiele ciepła i pozytywnych emocji. Jego intensywna kolorystyka sprawi, że doskonale sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych oraz tradycyjnych i z całą pewnością nie pozostanie niezauważony.

Kod produktu F-ORRCH-30
Materiał płótno/ drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 125 cm X 85 cm x 4 cm
Kolor odcienie bieli, czerwieni, pomarańczy
Waga 3 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także