Piękny obraz, Tryptyk, malowany na płótnie

360,00  450,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Dzieło uzdolnionego malarza przedstawiające tropikalne kwiaty przywodzi na myśl słoneczne wakacje na rajskiej wyspie. Obraz w formie tryptyku podzielony został na trzy części tworzące razem zgraną całość i nietypową kompozycję, którą można dowolnie zestawiać. Tego typu dekoracje sprawiają, że dom staje się przytulnym miejscem pełnym pozytywnych emocji. Obraz wykonany ręcznie na profesjonalnym płótnie malarskim nałożonym na drewnianą ramę. Zabezpieczony został werniksem, specjalnym środkiem chroniącym przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i pogłębiający kolor. Boki obrazu pomalowane zostały w identyczny sposób co jego front, dzięki czemu nie wymaga on oprawy

Kod produktu F-TRIXFRANG-18
Materiał płótno/ drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 60 cm X 40 cm( X 3) x 4 cm
Kolor zieleń, biel, żółc, niebieski
Waga 3,5 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także