Portret afrykańskiej kobiety, płótno, olej

360,00  450,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Piękny, niezwykle realistyczny obraz przedstawiający kobietę o egzotycznej urodzie, zalotnie zasłaniającą twarz chustą. Jej ciepły odcień skóry idealnie współgra z promieniami zachodzącego słońca, a hipnotyzujące spojrzenie sprawia, że nie można oderwać od niego wzroku. Odpowiednio wyeksponowany obraz stanie się eleganckim i bardzo gustownym dodatkiem aranżacyjnym. Obraz wykonany został tradycyjną metodą przy użyciu farb olejnych naniesionych na grube płótno. Drewniany stelaż daje gwarancję dużej stabilności i solidności. Boki pomalowane są w identyczny sposób co cały obraz dzięki czemu nie wymaga on ozdobnej ramy. Dodatkowo pokryty został werniksem – specjalnym środkiem konserwującym i zabezpieczającym przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Kod produktu AFRW-0001
Materiał płótno/ drewno
Wymiary - WYxSZxGŁ 120cm x 85cm x 4cm
Kolor odcienie różu, brązu, żółci
Waga 3 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także