Przeszkolny barek stolik z tacą

637,50  750,00  cena obniżona: promocja cenowa - Rabat noworoczny - 15
Wybierz kolor:
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Finezyjny barek stylem nawiązujący do sztuki barokowej. Rzeźbiony ręcznie w egzotycznym drewnie tekowym, które spośród innych gatunków wyróżnia się mocno zaznaczonym i efektowym usłojeniem. Niezwykłej subtelności i klasy nadają mu delikatne, rzeźbione zdobienia i gięte nogi. Zaokrąglone ścianki barku są oszklone dzięki czemu widać jego zawartość, a otwiera się go przy pomocy dużych, uchylnych drzwiczek. Oryginalny kształt „fistaszka” sprawia, że jest on wyjątkowo pojemny. Oprócz tego, że można w nim przechowywać najróżniejsze alkohole i kieliszki, posiada on u góry ściąganą tacę wykonaną również z drewna tekowego.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kolor Jasny brąz, Ciemny brąz, Mahoń (palisander), Heban (odcienie czerni), Bielony
Kod produktu BCS-214
Materiał Egzotyczne drewno tekowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 73 cm x 70 cm x 40 cm
Waga 15,5 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także