Ramka na zdjęcie liść palmowy

16,00 
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Urocza ramka do zdjęć. Stanowi idealny przykład na to, że nawet najdrobniejszy detal natury może stać się piękną ozdobą. Ramki stanowią nieodzowny element dekoracyjny każdego domu, a ich odpowiedni wybór może mieć duży wpływ na ogólny wygląd pomieszczenia. Ramka wykonana z naturalnych elementów z których najbardziej wyróżnia się suszony liść palmowy. Jego struktura i zielony kolor, nadają całości egzotycznego charakteru.

Będzie idealnym miejscem na wyeksponowanie fotografii o rozmiarach 10x15 cm.

Kod produktu UN-7
Materiał Naturalny, suszony liść palmowy
Wymiary - WYxSZxGŁ 22cm x 17 cm x 16 cm (po rozstawieniu)
Kolor zieleń
Waga 0,25kg
Rozmiar zdjęcia 10 X 15 cm

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także