Rower damski metaloplastyka

96,00  120,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Produkt: dostępny
wysyłka Towar dostępny
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Przepiękna miniaturka metalowego roweru. Niesamowita precyzja z jaką został wykonany oraz szczegółowe odwzorowanie wszystkich detali, zasługuje na najlepsze pochwały. Artysta zwrócił uwagę również na takie drobiazgi jak bieżnik na oponie czy łańcuch. Dodatkowo rower jeździ, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym i zbliżonym do oryginału.

Ten elegancki element dekoracyjny będzie wyjątkową ozdobą w każdym pomieszczeniu domowym oraz w biurze. W naszej ofercie posiadamy również rowery w innych rozmiarach, a także w odmianie męskiej.

Kod produktu UN-40
Materiał metal
Wymiary - WYxSZxGŁ 25 cm x 42 cm x 12 cm
Kolor czarny z srebrnymi elementami(np.lampka)

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także