Rzeźba Budda Vitarka mudra Suar

1 190,00 
Produkt na zamówienie
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Niesamowita rzeźba przestawiająca Buddę w pozycji Vitarka Mudra, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza rozmyślanie. Gest jaki można odczytać z układu dłoni w buddyzmie jest symbolem nauczania i przekonywania. Pełne spokoju i wewnętrznej harmonii oblicze Buddy urzeka wyjątkową precyzją oraz dbałością o każdy detal stroju i samej postaci, przez co rzeźba jest bliska ideału. Rzeźba wykonana została z egzotycznego drewna suar w różnych odcieniach ciepłego brązu. Wyeksponowana w odpowiedni sposób sprawi, że wnętrze wypełni szczególny nastrój.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

 

Kod produktu KW-201
Materiał egzotyczne drewno suar
Wymiary - WYxSZxGŁ 109 cm x 39 cm x 23 cm
Kolor Odcienie brązu
Waga 16,30 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także