Rzeźba mrówki ze skrzypcami metaloplastyka

32,00  40,00  cena obniżona: promocja cenowa - -20 % MID SEASON SALE
Produkt: dostępny
wysyłka Towar na zamówienie
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Wyjątkowo oryginalna rzeźba, która prezentuje w zabawny sposób mrówkę grającą na skrzypcach. Wykonana została przez artystę metaloplastyka i z pewnością dostarczy Państwu wielu wrażeń estetycznych i stanie się wyjątkową dekoracją w każdym domu. Wszystkie jej elementy zostały wykończone w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować tą baśniową postać, a stabilność i solidność materiału gwarantują najwyższą jakość.

W naszej ofercie znajdą Państwo mrówki w różnych rozmiarach oraz grające na rozmaitych instrumentach takich jak saksofon, bębenek,trąbka i gitara tworzących razem wyjątkowo zgrany zespół.

Kod produktu UB-10SK
Materiał metal
Wymiary - WYxSZxGŁ 25 cm; 12 cm; 14 cm
Kolor Czarno-brązowy, złoty
Waga 0,25 kg

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także