Siedzisko w kolorze bielonego drewna

379,00 
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Eleganckie siedzisko, mebel, który powinien znajdować się w każdym domu. Ten praktyczny element dekoracyjny sprawdzi się m.in. w przedpokoju, w salonie np. przy kominku bądź łazience. Piękny kształt nawiązuje do greckich motywów, a ręczne rzeźbienia w litym drewnie tekowym dodatkowo podkreślają ten charakter. Siedzisko ponadczasowe w ślicznym, niespotykanym odcieniu bielonego drewna idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza.

Kod produktu BCS-145W
Materiał Egzotyczne drewno tekowe
Wymiary - WYxSZxGŁ 56 cm x 64 cm x 36 cm (wysokość do siedziska- 34cm)
Kolor odcienie bieli, bielone drewno
Waga 6 kg
Meble drewniane bielony

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także