Skórzana ramka na zdjęcie

38,00 
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Przepiękna ramka na zdjęcie, jest ona najlepszym przykładem, że nawet z tak pospolitego przedmiotu może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Wysokiej jakości, miękka skóra z jakiej ją wykonano nadaje całości niepowtarzalnego charakteru i klasy. Dodatkowy atutem są subtelne, ręczne szycia na rogach ramki.

|n||n|

Można w niej ładniej wyeksponować zdjęcie o wymiarach 9x13 cm.

Kod produktu UN-17
Materiał Skóra naturalna
Wymiary - WYxSZxGŁ 22cm x 17 cm x 6 cm (po rozstawieniu)
Kolor Brąz
Waga 0,25 kg
Rozmiar zdjęcia 9x13 cm

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także