Lampa z masy perłowej

88,00  110,00  cena obniżona: promocja cenowa - 20 %
Produkt: brak
Towar chwilowo niedostępny.
Masz pytanie? 667 39 68 71
napisz biuro@awai.pl
lub zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy

Wyjątkowa, duża lampa dzięki unikalnej formie jest nie tylko praktycznym przedmiotem, ale przede wszystkim ciekawym elementem aranżacyjnym. Wykonana niemal w całości z naturalnych materiałów tworzy efektowną kompozycję. Kontrastujące połączenie lśniącej masy perłowej i brązowego bambusa sprawia, że lampa będzie wyróżniać się na każdym tle. Ciepłe światło i niesamowity cień jaki rzuca na ścianę wprowadzi do wnętrza przytulny klimat. Wyłącznik został umieszczony na kablu. Żarówka o maksymalnej mocy 1x40W i gwincie E27. Napięcie zasilania 230V. Zapraszamy do zapoznania się z pełną, niezwykle bogatą ofertą sklepu Awai.

Towar na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów(wybarwienie drewna,termin realizacji) skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Kod produktu ROC-09M
Materiał masa perłowa z bambusem, lampa owalna (cylinder)
Wymiary - WYxSZxGŁ 42XØ10cm
Kolor złamana biel, odcienie brązu
Waga 0,70 kg
Oświetlenie Bambusowe, Masa perłowa

Zamówione towary dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz transportem własnym. Możliwy jest również odbiór osobisty. W celu ustalenia daty i miejsca odbioru Klient powinien skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta: pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz +48 667 39 68 71 lub na adres e-mail: sklep@awai.pl.

Koszty oraz dostępne formy transportu będę prezentowane w momencie składania zamówienia, W przypadku wątpliwości bądź umówienia się na inną formę dostawy towaru, prosimy o kontakt.

Każda przesyłka posiada odpowiednio zabezpieczone opakowanie, w szczególności przedmioty z elementami o podwyższonym ryzyku uszkodzenia (lustra, szło, nóżki i uchwyty mebli, etc.). Kupując w AWAI masz gwarancję, że zamówiony towar odbierzesz w solidnej, odpowiednio zabezpieczonej paczce.

Wysyłki realizujemy w dni powszednie, od poniedziałku do piątku - zazwyczaj w 48h od momentu potwierdzenia zamówienia. W przypadku wydłużonego terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany przez biuro obsługi klienta AWAI.

Jeżeli zdecydowałeś się na zakup towaru dostępnego na zamówienie, wszelkich informacji na temat najbliższej dostawy uzyskasz kontaktując się z nami poprzez e-mail pod adresem: biuro@awai.pl , lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 (71) 366 05 60 oraz pod telefonem komórkowym: +48 667 39 68 71.

Polecamy także